Gotowe strategie przyspieszą twój start

 

Nauka analizy technicznej trwa bardzo długo i jest skomplikowana, dlatego mam dla Ciebie przygotowane strategie. Dzięki nim rozpoczniesz szybciej i łatwiej i bez niepotrzebnego stresu. Od samego początku skupisz się na tym co działa oraz dowiesz się od nas na żywo, dlaczegoto działa.

Nasze strategie:

Prawie każdy dzień zaczynamy od szukania spółek o mocnych wzrostach, 70% lub więcej. Używając odpowiendnio ustawionego skanera jesteśmy w stanie znależć odpowiednich kandydatów na to, by  zagrać na nich short. Strategia ta pozwala nam na optymalne wejście zwiększając profit i niwelując ryzyko do minimum. Jest to idealna strategia dla osób, które nie chcą spędzać przed komputerem zbyt dużo czasu, ponieważ zagrania te są w dużej mierze są na początku sesji.
Nasza kolejna strategia to short na spółkach przebijających wsparcia, wykorzystujemy do tego indykator V- WAP. Nasz skaner jest w stanie znależć takie spółki prawie każdego dnia, następnie szukamy momentu otwarcia pozycji wykorzystując poziomy wsparć/oporów oraz układ świec.

Jeśli lubisz grać long, to mamy do tego odpowiednią strategię przy wykorzystaniu indykatora EMA9. Ten indykator ułatwi ci znaleźć odpowiedni moment otwarcia pozycji. Układy świec przy tej strategii są bardzo ważne, dlatego otrzymasz wzory układów świec, które działają podczas tej strategii najlepiej.
Kolejna strategia to świece wewnętrzne na interwale 15-minutowym. Jest to jedna z najskuteczniejszych strategii, które mamy. Dzięki tej strategii będziesz w stanie przewiedzieć największe nadchodzące ruchy ceny akcji, zanim się wydarzą. Można wykorzystać tę strategię w obu kierunkach, long, jak również i short.

Nasza najlepsza strategia to zagrania na lukach (korekcyjnych i zwrotnych). Polega ona na handlu zgodnie z istniejącym obecnie trendem na danej spółce, wykorzystując korekty. Również handlujemy podczas zmian kierunku ceny akcji, ponieważ w takich sytuacjach wielu handlujących jest uwięzionych w pułapce i potrzebuje jak najszybciej pozbyć się akcji, wykorzystujemy ten moment by zagrać szybkie i mocne ruchy wywołane paniką.

 

Jeśli zależy Ci na dobrym stracie skorzystaj z kursu zaawansowanego

Zobacz również nasze zagrania i wygrane na kanale Youtube United Traders