Dlaczego warto handlować z doświadczonymi?

Handlowanie akcjami wymaga znajomości analizy technicznej na wysokim poziomie, oraz umiejętności rozpoznania sentymentu na rynku w obecnej sytuacji, również umiejętności rozpoznania dobrej okazji i jej wykorzystania.

Opanowanie tych umiejętności trwa, a praktykę zdobywa się ryzykując własne pieniądze inwestując również swój czas.

Lepszym rozwiązaniem jest handel z doświadczonymi traderami na żywo, widząc ich każdy ruch na ekranie z możliwością kopiowania zagrań. Jest to idealnym rozwiązaniem, ponieważ ucząc się nażywo, masz możliwość pomnażania kapitału od samego początku już na stracie. Również nauczysz się myślenia i reagowania w odpowiedni sposób, a to jest element kluczowy.

Płacąc subskrybcję 250zł miesięcznie zdobędziesz niezbędne doświadczenie i unikniesz niepotrzebnych strat, które mogą być dużo wyższe.

Koniecznie zobacz nas na żywo i przekonaj się dlaczego warto uczyć się właśnie z nami.

Dołącz do nas już teraz, i zacznij naśladować ruchy profesjonalistów. To najlepszy sposób, by wyrobić w sobie dobre nawyki. Nauczysz się myśleć i działać jak day trader.

Często zadawane pytania

Czego nauczę się podczas sesji na żywo? Podczas sesji wybieram spółki według ściśle opracowanych strategii, przygotowuje swoje zagrania zawczasu, pokazuje miejsca otwarcia i zamknięcia pozycji. Jest to najlepsze doświadczenie dla niedoświadczonego tredera. Każdy decyzja jest wytłumaczona a zagranie pokazane na żywo.

Ile czasu trwa sesja? Prowadzę sesję przez trzy godziny, do tego należy doliczyć czas na przygotowanie przed rozpoczęciem sesji (kolejne 30min), jest to wystarczający czas, by zrobić dobry wynik każdego dnia.

O której godzinie zaczynamy? Otwieram pokój/webinar zawsze o godzinie 15:00, mamy 30min na przygotowanie i 3 godziny do 18:00 na wspólny handel. Giełda w USA otwiera się o godz. 09:30 czasu Nowy York, w Polsce jest wtedy godz. 15:30.

Czy mogę zadawać podczas sesji pytania? Tak, jak najbardziej. Prowadzę sesję na żywo, by uczyć na żywym rynku i odpowiadać na wasze pytania.

Jakich strategii uczycie? Handlujemy wykorzystując luki przełamujące ważne wsparcia i opory, w ten sposób wiele traderów musi pozbyć się akcji, ponieważ mają straty. Jest to najbardziej powszechny sposób na Day Trading.

Czy dzięki tym sesją będę mógł stać się samodzielny i handlować sam? Tak, takie jest założenie naszej szkoły. Zależy nam na tym, by dać Ci wędkę a nie ryby. Chociaż kopiując nasze ruchy masz szansę powiększać swoje konto każdego miesiąca.